Transport colete spania, franta, italia, bulgaria, inchirieri autocare | Firme de transport, calificari transporturi, scoli soferi, atestate, medical auto, inchirieri masini, utilaje,remorci
tabita-tour

Colete si persoane Bulgaria, Italia, Franta, Romania, Slovenia, Spania, Ungaria


Firma de transport colete si persoane – Bulgaria, Italia, Franta, Romania, Slovenia, Spania, Ungaria
INCHIRIERI AUTOCARE – Servicii de transport intern si international
ITALIA

Torino via Maria Ausliatrice, 44, 10152 Torino, Piemonte
+39. 0116.998.222
+39. 327.845.0976
torino@filadelfia-tur.ro

Brescia Via Solferino, Autostazione di Brescia
+39.03045212
+39. 389.013. 6649

Verona Via G. Marconi, 68A
+39.366.342.4838
+39. 333.593.2138
verona@tabitatour.ro

SPANIA
Alcala C/Nunez Balboa, 6, 28807
+34.918.838.783
6811.153.19, 63
alcala@tabita-tur.ro
Alcazar de San Juan Str. AV.de la Constitution S/N
+34.926.545.408
+34.667.224.000
alcazar@tabitatour.ro
Almeria Autogara, Plaza Estacion Intermodal S/N, ghiseul 10
+34.950.932.106
+34.609.983.960
almeria@tabitatour.ro
Almonte Calle Carterade Rocio, nr.105
+34.637.266.982
Arganda tr Avenida de Ejecito, nr. 55
+34.918.768.249
636.413.444, 60
arganda@tabitatour.ro
Barcelona Estancion NORTE, Calle Ali Bei 80, Ghiseul 32,Peron10
+34.932.652.977
+34.609.984.517
barcelona@tabitatour.ro
Calatayud C/Juan Cruz Melero S/N,50300
+34.976.881.854
+34.670.652.814
calatayud@tabitatour.ro
Cartaya Avenida de Huelva 11, nr.5,
+34.638.714.144
Coslada Pablo Picasso nr. 3
+34.916.738.138
+34.637.270.972
coslada@tabitatour.ro
Elche E de Autobuses Ferrocarril, nr. 4
+34.966.931.063
+34.670.652.688
elche@filadelfia-tur.ro
Granada Avenida de Juan Pablo II, ghiseul 7
+34.609.984.497
granada@tabita-tur.ro
Huelva E de Autobuses Damas, Doctor Rubio S/N
+34.637.266.982
+34.664.422.108
huelva@tabitatour.ro
Lerida C/ Saracibar, 2, 25002
+34.638.714.029
lerida@tabita-tur.ro
Madrid Autogara Mendez Alvaro, ghiseul nr. 69, peron nr. 59,60
+34.915.270.898
+34.620.307.367
madrid@tabitatour.ro
Malaga Paseo de los Tilos S/N Autogara, ghiseu 17
+34.952.319.600
+34.627.858.200
malaga@tabitatour.ro
Meco C/ Rio Manzanares 2, 28800
+34.918.877.248
637.967.361, 67
meco@tabitatour.ro
Ontinyent Avenida de Daniel Gil, nr. 42
+34.961.910.381
+34.617.285.607
ontinyent@tabitatour.ro
Palos de la Frontera C/Juan de la Costa, 23
+34.638.714.047
palos@tabitatour.ro
Sevilla Autogara Plaza de Armas, Avenida Cristo de la Expiracion, S/N, ghiseu nº 17
+34.954.389.592
+34.682.633.948
sevilla@tabitatour.ro
Tarancon Calle San Isidro,nr.5
+34.969.323.273
+34.647.273.902
tarancon@tabitatour.ro
Tomelloso Calle Madrid, nr. 1
+34.926.501.436
+34.670.652.531
tomelloso@tabitatour.ro
Valencia C/Menendez Pidal 13, ghiseul 16
+34.963.471.960
+34.660.139.225
valencia@tabitatour.ro
Zaragoza E Autobuses Delicia Avenida Navarra, Local nr. 2
+34976343592
+34.627.575.087
zaragoza@tabitatour.ro

Romania
Alba Iulia Calea Motilor, bloc MV 10
0258.830.009
0742.030.201
alba@tabita-tur.ro
Alexandria Str. Bucureşti, nr.94, bl. 220
0347.805.514
0724.232.890
alexandria@filadelfiaturism.ro
Arad Strada Crisan nr.13
0257.212.331
0752.311.017
arad@filadelfiaturism.ro
Baia Mare B-dul Bucuresti Nr. 15
0262.224148
0752.311020
baiamare@filadelfiaturism.ro
Bistriţa B-dul Decebal 17/4
0263.213.245
0749.551.200
bistrita@tabitatour.ro
Bistrița 2 Str.Rodnei, nr.1A
0263.233343
0757.109248
autogara_bistrita@tabita-tur.ro
Botoşani Calea Naţională, nr.3
0231.517033
0754.067846
botosani@filadelfiaturism.ro
Brasov Bulevardul Grivitei Nr.54, bl.9 ap 1
0268.424433
0749.996402
brasov@filadelfiaturism.ro
Braşov 2 Soseaua Cristianului
0268.421.330
0754.067.845
brasov2@tabitatour.ro
Brăila Calea Călăraşilor 110, Bl.1
0239.629290
0724.232812
braila@filadelfiaturism.ro
Bucureşti Calea Griviţei, 142, Sector 1
021.2225051
0730.585806
bucuresti@tabitatour.ro
Buzău Bulevardul Unirii ,nr 195
0238.710200
0724.232816
buzau@filadelfiaturism.ro
Caracal Str.Antonius Caracalla, Nr.18
0249.517.537
0751.094.214
caracal@filadelfiaturism.ro
Călăraşi Str. Belsugului, nr. 2
0242.334137
0730.585809
calarasi@filadelfiaturism.ro
Cluj-Napoca Calea Moţilor 45
0264.593114
0749.551.201
cluj@filadelfiaturism.ro
Constanţa Str.Theodor Burada 1
0241.662.135
0730.585.807
constanta@tabitatour.ro
Craiova B-dul Decebal, nr. 3
0251.542.202
0752.311.021
craiova@filadelfiaturism.ro
Deva B-dul Iuliu Maniu, Bl. 1
0254.234717
0749.551299
deva@filadelfiaturism.ro
Drobeta T. S. Strada Calomfirescu, nr.283, bl.B7,sc.1,ap.1
0252.317616
0747.339999
turnuseverin@tabitatour.ro
Galati Str. Brailei, Nr. 4, Bl. H, Sc. 6
0236.443.664
0755.151.664
galati@filadelfiaturism.ro
Giurgiu Piata Garii, nr.4
0246.217.500
0746.059.277
giugiu@filadelfiaturism.ro
Iasi Strada Silvestru, bl.L1
0232.211.887
0754.067847
iasi@filadelfiaturism.ro
Iasi Autogara Str. Moara de Foc nr.32
0752.111.213
0754.067.848
iasiautogara@tabita-tur.ro
Lugoj Str.Nicolae Balcescu, nr.9
0256.356.340
0755.141.368
lugoj@filadelfiaturism.ro
Onesti B-dul Republicii 70
0234.313150
0723.096476
onesti@filadelfiaturism.ro
Oradea str.Primariei, nr.52
0259.467454
0752.311019
oradea@filadelfiaturism.ro
Petroşani Str. Horea 3, bl.63-C-12
0254.543395
0751.112131
petrosani@filadelfiaturism.ro
Pitesti Strada Tirgul din Vale, nr.54
0248/212434
0722/814300
pitesti@tabitatour.ro
Ploieşti Autogara Sud, str. Depoului 9/11
0244.593707
0749.996400
ploiesti_sud@tabitatour.ro
Râmnicu Vâlcea str. G.Cosbuc nr.4
0250.726.111
0757.109.249
ramnicuvalcea@tabita-tur.ro
Sibiu B-dul Victoriei, nr.27
0269.212061
0749.996.401
sibiu@filadelfiaturism.ro
Slatina str.Primaverii, Nr.13, BL 23A
0249.435.100
0751.094.469
slatina@filadelfiaturism.ro
Suceava Str. Vasile Alecsandri, nr.2
0230.550.088
0756.333.898
suceava@filadelfiaturism.ro
Târgoviste str.Libertatii, nr.2, bl.C4
0724.232813
0724.232813
targoviste@tabitatour.ro
Târgu Jiu Bulevardul Republicii, nr. 25
0253.240.070
0751.095.500
targujiu@filadelfiaturism.ro
Timişoara Str. Ungureanu 17
0754.067849
0754.067849
timisoara@filadelfiaturism.ro
Zalău Str. Crisan 4, bl.T 159
0260.662491
0749.551198
zalau@filadelfiaturism.ro


Numele tau *
Email *
Telefon
Mesaj *
Care este suma? *


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

6 + 6 =